Współpraca

Artin-Studio powstało z myślą o projektowaniu wnętrz i mebli dla osób prywatnych oraz firm szukających indywidualnych pomysłów i rozwiązań.

W swoich realizacjach proponuję meble o interesującej linii, które we współczesnych wnętrzach eksponowałyby się jako "meble rzeźby" i były dopełnieniem wnętrza. Jednocześnie  dbam o funkcjonalność oraz prostotę formy i detalu.

Do każdego projektu przestrzeni mieszkalnej, biurowej, usługowej czy wystawienniczej podchodzę indywidualnie dostarczając klientom  ciekawych i prostych rozwiązań.

Każdy projekt rozpatrywany jest  przeze mnie indywidualnie, dlatego zapytania odnośnie samego projektu jak i wyceny proszę kierować na adres mail biuro@artinstudio.pl lub telefonicznie 668013834. Począwszy od ustalenia szczegółów projektu do zakończenia realizacji jestem stale do Państwa dyspozycji. Każdy projekt aranżacji wnętrza oddaję w formie, w której będzie mógł być przedstawiony wykonawcy i przez niego zrealizowany.

Realizacja  mebli może być wykonana na dwa sposoby:
  • w postaci przygotowanego przeze mnie opracowania technicznego, który będzie realizowany przez Państwa wykonawcę,
  • projekt mebla jest realizowany przez stolarza pod moim bezpośrednim nadzorem i przekazany Państwu jako skończony produkt.